Ev Eşyası Depolama

                                             Ataşehir Ev Eşyası Depolama
Eşyalarınızı sizin için en güvenilir şekilde depoluyor ve muhafaza ediyoruz. Ev eşyası depolama işlemi yaparken her zaman toz ve neme karşı korunaklı alanlar seçtik ve bu alanların güvenliği için uğraştık. Depolama yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus toz ve nemdir.
Eşyalarınızı depolarımıza yerleştirmeye karar verdiğiniz an depolama süreciniz başlamış oluyor. Eşyalarınız için kullanacağımız malzemeleri en iyileri arasından seçmekteyiz. Kullanacağımız ambalajlama malzemeleri hem eşyalarınızı korumalı hem de toz ve neme karşı muhafaza etmelidir. Bu durumda ambalajlama için seçtiğimiz malzemeler çok önemlidir. Bununla birlikte eşyalar bizdeyken güvenlikleri de önemldir. Firmamızın kurmuş olduğu kamera sistemi sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Sizin için belirlemiş olduğumuz alanda eşyalarını depoya uygun bir şekilde istiflnenmektedir.
Eşyalarınız bizde ne kadar kalırsa kalsın istediğiniz gün istediğiniz tarihte teslimatınızı gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın kalma süresi size bağlıdır. İstediğiniz kadar kalabilir. Sigortalanan eşyalarınızın en küçük hasarından ya da deformesinden firmamız sorumludur.